Blahová Martina


Martina Bláhová, generální ředitel, 41 let

Narodila jsem se v roce 1977 v Brně. Po studiu střední zdravotnické školy oboru zdravotní laborant, následovalo studium na přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně, obor odborná chemie. V průběhu studia jsem se rozhodla odjet v roce 1996 do Spojených států amerických sbírat zkušenosti. V USA jsem strávila dva a půl roku. Po návratu jsem začala pracovat v obchodní firmě a zároveň jsem se začala věnovat cestovnímu ruchu, který se následně stal oborem, který mě provází do současné doby.

Od roku 2009 jsem hrdá na to, že pracuji ve STUDENT AGENCY/REGIOJET na pozici generální ředitelky. Ze své pozice mohu plně naplňovat vize jediného majitele a zároveň vizionáře Radima Jančury. Tato společnost mi velmi přirostla k srdci svojí neutuchající touhou bořit zažité mýty a dávat mnohem kvalitnější služby a přistup ke všem klientům.

Mezi mé životní krédo patří věta z knihy Antoine de Saint Exupéryho Malý princ: ,, Jsi zodpovědný za to co jsi k sobě připoutal, jsi zodpovědný za svou růži,, a k mým koníčkům patří práce a moje dcera Anna.

Naše obec Syrovice se mi stala domovem v roce 2008, proto mi není lhostejný život a fungování této obce. Vždy jsem vyrůstala na vesnici a věřím tedy v sílu tradic a sounáležitost obyvatel obce.

Ke všem úkolům, se kterými se v životě potkávám, se snažím přistupovat opravdu s velkou zodpovědností a dravostí mě vlastní, proto bych ráda nabídla své zkušenost z oblasti obchodu i z neziskové oblasti své obci Syrovice.