Klíčník Luboš


Luboš Klíčník, plánovač výroby, 39 let

Pocházím z Hustopečí u Brna a do Syrovic jsme se s manželkou přestěhovali v roce 2007, kdy jsme si tady nechali postavit rodinný domek. Po Gymnáziu a Jazykové akademii ukončené státní zkouškou z angličtiny jsem začal pracovat v oboru polygrafie. Tomuto oboru se věnuji již dvacátým rokem. Postupně jsem se vypracoval z asistenta technologie výroby časopisů až na současnou pozici plánovače výroby ve firmě, která produkuje 30 milionů knih ročně.

V naší obci se s rodinnou účastníme kulturního, společenského i sportovního života. K tomu nám nyní pomáhají už i naše dvě dcery, které jsou členkami více obecních spolků a tím nás přímo vtahují do dění v obci.

Jsem akční soutěživý člověk se smyslem pro povinnost s humorem sobě vlastním a proto kandiduji do zastupitelstva naší obce. Svou dravostí, aktivitou a chutí stále organizovat, vrátím Syrovicím aktivitu a kulturu, na kterou bude hrdá. Společně vytvoříme nové tradice naší obce.

Od mládí jsem byl členem Skautu a postupně se začal podílet na tvorbě programu jako rádce a potom také jako hlavní programový vedoucí táborů pro děti. To mi zůstalo do dneška a rád připravuji různé soutěže, akce, závody a dobrodružství pro děti i dospělé ( všechny generace). V Syrovicích jsem autorem nápadu Syrovické schody – o pohár Lupoše Alchymisty, který se v roce 2018 konal poprvé a určitě ne naposledy.
Jako člen šermířské skupiny, se kterou vystupujeme a hrajeme rozličná, nejen šermířská představení, se také podílíme na pořádání různých kulturních akcí.

 

Klíčník Luboš